Prvním výsledkem nedávno dohodnuté spolupráce Komory PZ s Asociací českých pojišťovacích makléřů je pozvánka na webinář k problematice ZPOV, který se uskuteční v úterý 26. 3. 2024 od 14:00 hodin.

Úvodní vstup pod názvem Přehled nejdůležitějších změn ZPOV připraví vyhlášený matador autopojištění na českém pojistném trhu, supervizor pro retailové pojištění vozidel České podnikatelské pojišťovny Miloš Velíšek. K němu se pak v panelové diskuzi připojí tito experti z vybraných pojišťoven:

• Veronika Hašplová, senior expert neživotního retailové pojištění, Allianz
  • Jaroslav Král, ředitel odboru pojištění vozidel, ČSOB Pojišťovna
  • Jan Dofek, produktový manažer aut a flotil, Direct
  • Ondřej Hrdina, produktový manažer retailového pojištění, Generali ČP
  • Tomáš Bárta, produktový manažer, úsek pojištění motorových vozidel, Kooperativa

Ještě jednou vás srdečně zveme, abyste si udělali čas v úterý 26. března 2024 od 14:00 hod. Včetně panelové diskuze a případných dotazů předpokládáme ukončení webináře cca v 16:00 hod.

Vzhledem k tomu, že se jedná o virtuální akci, není třeba se na ni registrovat. Pokyny pro připojení viz níže.

Pozvánka na webinář k ZPOV 26.3.2024