• Pojišťovna roku 2023 bez překvapení
    V pořadí již 23. ročník odborné B2B ankety Pojišťovna roku, v níž pojišťovací makléři posuzují výkony pojistitelů, zná své vítěze.
  • Zápis ze schůze Předsednictva Komory PZ, 3. 4. 2024
    3. dubna 2024 proběhla online schůze předsednictva Komory pojišťovacích zprostředkovatelů. Zápis z jednání je ke stažení/přečtení.
  • AČPM – Pojišťovna roku 2023 – připojte se k hlasování
    V rámci spolupráce s Asociací českých pojišťovacích makléřů jsme byli vyzváni, abychom se zapojili do hodnocení výkonů pojistitelů v rámci odborné ankety pojišťovacích makléřů „Pojišťovna roku“ v ročníku 2023.
  • Pozvánka na webinář k ZPOV 26.3.2024
    Prvním výsledkem nedávno dohodnuté spolupráce Komory PZ s Asociací českých pojišťovacích makléřů je pozvánka na webinář k problematice ZPOV, který se uskuteční v úterý 26. 3. 2024 od 14:00 hodin.
  • Zápis z Valné hromady, 3. 10. 2023
    3. října 2023 proběhla v Humpolci Valná hromada Komory pojišťovacích zprostředkovatelů. Zápis z VH a další související dokumenty jsou ke stažení/přečtení.
  • Předsednictvo v novém složení
    V souvislosti s rezignací Ing. Gustava Vacka došlo v Předsednictvu Komory pojišťovacích zprostředkovatelů, z.s. k následujícím změnám…
  • Odpovědnost za újmu na chodníku

Je nám líto, ale k přístupu na tuto stránku nemáte oprávnění. Obsah stránky je přístupný pouze členům Komory pojišťovacích zprostředkovatelů.